Апарат низькочастотної терапії «КВАДРАТ У»
Апарат призначений для впливу на організм людини постійним, змінним та діадинамічними струмами в лікувальних та профілактичних цілях. «КВАДРАТ У» можна використовувати у фізіотерапевтичних кабінетах, поліклініках, лікарнях, санаторних та реабілітаційних установах, у побутових умовах, в польових умовах та спортивній медицині. Він ефективний щодо лікарського електрофорезу, гальванізації, мікрополяризації.
ПТСР (Посттравматичний стресовий розлад)
У методичній літературі, зокрема [1], рекомендовано багато видів впливу на організм хворого на ПТСР
- транскраніальна електроаналгезія;
- електросон або електрофорез методом електросну;
- діадинамічні струми;
Слід зазначити, що профілактичний вплив на людину, яка перебуває в групі ризику придбання ПТСР, може значно знизити ризик захворювання на ПТСР. Апарат «КВАДРАТ» має автономне живлення, міцний малогабаритний корпус і може застосовуватися в польових умовах. Більшість процедур навіть не потребують застосування медикаментів.
Режим мікрополяризації tDCS (ТКМП) має досить унікальні характеристики – нижня межа 30 мкА, крок установки 10мкА.
Відомо, що транскраніальна електростимуляція дуже благотворно позначається при багатьох захворюваннях, зокрема, стимулює підвищення імунітету. Електростимуляція дуже ефективно сприяє нормалізації стану людини при коронавірусних інфекціях. Електрофорез ефективний при лікуванні легеневих захворювань як у гострій фазі, і при реабілітації.
Портативність апарату та живлення від вбудованої акумуляторної батареї дозволяють проводити електрофорез вдома у хворих на співробітників лікувальних закладів, самостійно в побутових умовах, у лікувальних палатах. Таким чином, переміщення хворих і відповідно контакти зводяться до мінімуму.
Заряд акумулятора здійснюється від зарядного пристрою або Powerbank.
Режим мікрополяризації виявився дуже затребуваним при проведенні електрофорезу в офтальмології.
Особливо можна відзначити застосування апарату при лікуванні та профілактиці міжхребцевої грижі, артритів та подібних захворювань.
Портативність апарату та живлення від вбудованої акумуляторної батареї дозволяють проводити електрофорез вдома у хворих працівниками лікувальних закладів, самостійно в побутових умовах, подорожах та відрядженнях. Для даної категорії пацієнтів це особливо важливо, оскільки проведення процедури значно ефективніше, якщо після неї є можливість залишатися в спокійному лежачому положенні. В умовах поїздки немає можливості звернутися до лікувального закладу.
МОЗ УКРАЇНИ ГО «ВСЕУКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ ФІЗІОТЕРАПЕВТІВ ТА КУРОРТОЛОГІВ» ПрАТ «УКРПРОФОЗДОРОВНИЦЯ», МЕДИКО-ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ АТО В САНАТОРНО-КУРОРТНИХ УСТАНОВАХ (КЛІНІЧНА НАСТАНОВА), Харків-Київ 2018